telewizjaprzemyslowaSystemy telewizji przemysłowej montowane przez nasza firmę opieramy o sprawdzone rozwiązania takich producentów jak:LG, Samsung Panasonic, Sony, Sharp, Dahua, BCS. W głównej mierze są to produkty sprowadzane ze względu na korzystny stosunek ceny do możliwości i jakości użytych kamer. Jako rejestratorów używamy najczęściej sprzętu takich firm jak:Siemens, BCS, Dahua, Introx, American Dynamics.

Na podstawowy system monitoringu składają się m.in. rejestrator typu "stand-alone" lub specjalnie skonfigurowany do tych celów komputer. Kamery począwszy od kopułkowych, poprzez zintegrowane, kompaktowe na obrotowych kończąc do tego zasilanie plus zasilanie awaryjne. Dokładniej o budowie systemu możemy porozmawiać na niezobowiązującej rozmowie na „miejscu”.

W zależności od zastosowanej konfiguracji telewizji przemysłowej system może spełniać wiele istotnych dla bezpieczeństwa użytkowników funkcji.

Nasza firma dostosowuje instalację pod indywidualne potrzeby klienta.

Zatem instalacja taka może składać się od 1 do dowolnej ilości kamer które mogą być oparte o technologie analogową bądź IP. Obraz może być przesyłany przewodowo i bezprzewodowo w zależności od potrzeb.

System telewizji dozorowej może sprawuje głównie funkcję monitorowania przestrzeni w i wokół budynku. Jest doskonałym uzupełnieniem systemy alarmowego, systemy takie uzupełniają się wzajemnie i tworzą kompletne rozwiązanie w zakresie systemów zabezpieczeń.

Istnieje również możliwość integracji i wizualizacji w/w systemów, co często jest bardzo przydatne, szczególnie dla służb monitorujących i ochraniających dany obiekt.