systemyalarmoweProjektujemy i wykonujemy systemy alarmowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i te rozbudowane dla firm: biur, obiektów handlowo usługowych, magazynowych, obiektów o specjalnym przeznaczeniu.

Stosujemy najwyższej jakości sprawdzony sprzęt takich firm jak Aritech, Siemens, T.A.C., Rokonet, Satel gwarantujących pełne poczucie bezpieczeństwa. Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie i dostosowany zarówno do infrastruktury jak i możliwości finansowych klienta.

Nasi pracownicy posiadają uprawnienia i certyfikaty potwierdzające ich profesjonalizm. System alarmowy spełnia przede wszystkim funkcję ochronną. Zabezpiecza firmę lub dom użytkownika w sytuacji wtargnięcia w trakcie nieobecności właściciela obiektu. System w czasie czuwania sprawdza na bieżąco, czy któraś z czujek nie została wzbudzona przez ruch. Następuje wzbudzenie alarmu zarówno z sygnalizatora wewnętrznego o głośności blisko 120 dBa oraz sygnalizatora zewnętrznego o podobnych parametrach głośności ale wzbogaconego również o sygnalizację błyskową. Uruchomiony system poza sygnalizacją naruszenia może wysyłać komunikaty informujące o uruchomieniu alarmu. Mogą to być sygnały wysyłane do stacji monitorującej Agencji Ochrony bądź na telefon właściciela.

Współpracujemy z Agencjami Ochrony oraz ze Stacjami Monitorowania Alarmów.

Zapewniamy pełny serwis systemów alarmowych zgodnie z Polskimi Normami i wymaganiami klienta. Udzielamy gwarancji na wykonane prace instalacyjne do 24 miesięcy.

Zamontowaliśmy systemy alarmowe, systemy kontroli dostępu i systemy telewizji dozorowej w ponad 300 obiektach.