Zakres działalności naszej firmy to projektowanie, dostarczanie sprzętu i uruchamianie systemów inteligentnego domu opartych o standard KNX. Mamy doświadczenie nie tylko w automatyce budynkowej, ale i przemysłowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej złożonym systemom opartym o rożne standardy. Korzystamy z produktów z takich firm jak: Merten, Eaton Moeller, Preussen Automation, Arcus EDS, Wago. Obszarem naszej działalności jest cała Polska, w szczególności województwo mazowieckie, a przede wszystkim Warszawa. Oprócz usług, nasza oferta obejmuje szeroki zakres produktów: aktory załączające, ściemniające, grzewcze, czujniki i sensory, wejścia binarne, klawisze inteligentne i panele LCD. Podczas budowy obiektu zawsze warto uwzględnić możliwość montażu systemu inteligentnego budynku. Poprawne okablowanie domu zwiększa niezawodność całego systemu, przy czym nie jest konieczne wykonanie od razu instalacji inteligentnej. Powierzenie nam wykonania okablowania i rozdzielnicy zagwarantuje długą i bezawaryjną pracę systemu. Istnieje możliwość modernizacji klasycznych instalacji elektrycznych do systemu inteligentnego domu. Aby ograniczyć ingerencję w ukończone już obiekty proponujemy systemy bezprzewodowe lub mieszane: kablowo-bezprzewodowe. Zajmujemy się także wykonywaniem takich instalacji. Obecnie posiadamy w naszej ofercie produkty firm Merten, Preussen Automation, Arcus EDS, Eaton Moeller. Dostarczamy kompletne wyposażenie rozdzielnicy: zasilacze, aktory (wyrobniki), sensory i moduły, klawisze inteligentne, panele sterujące, sterowniki PLC, szafki oraz dokonujemy ich montażu na obiekcie.

Sprawne i komfortowe działanie systemu zależy w dużej mierze od wgranej do niego aplikacji sterującej. Zajmujemy się programowaniem instalacji automatyki w budownictwie przede wszystkim w systemie KNX. Dopasujemy sterowanie do wymagań, uruchomimy zdalny dostęp, zintegrujemy różne systemy sterowania i transmisji danych.

Posiadamy doświadczenie w programowaniu i uruchamianiu systemów automatyki opartych o sterowniki PLC. Na naszym koncie są uruchomienia obiektów wodociągowych takich jak stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków, przepompownie. Zajmujemy się również programowaniem linii produkcyjnych, central wentylacyjnych oraz systemów teletransmisji. Programujemy sterowniki PLC między innymi firm WAGO, GE Fanuc, Schneider Electric, Siemens.